bahisx

Gdzie dziś kursy są błędnie wyceniane

Każda linia porównuje najlepszą oferowaną cenę z uczciwą ceną sugerowaną przez resztę rynku. Ceny się zmieniają, więc przewaga należy do ceny i momentu jej odczytania.

Ceny odczytywane 20.10 06:15 UTC

Dzisiejszy kupon 20.10

Pięć typów, opublikowanych po cenie, po której zostały podane. Każdy z nich jest rozliczany na podstawie wyniku i zapisywany w poniższym rejestrze.

Początek meczuMecz WynikPrawdopodobieństwo Najlepsza cenaBukmacher
Sabah FK – Borussia Dortmund Borussia Dortmund 74% 1,33 Betfair
Manchester City – AEK Athens Manchester City 88% 1,14 Matchbook
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava AS Roma 83% 1,19 Coolbet
Liverpool – Villarreal Liverpool 62% 1,60 Betfair
Porto – PSV Eindhoven Porto 60% 1,63 1xBet
Cena łączna 4,71
Wszystkie pięć ląduje 20,2%
100 zwrotów 471
Uczciwa cena 4,95 -4,9%

To nie jest pewne i nic na tej stronie o tym nie mówi. Zakład, który nie może przegrać, obejmuje wszystkie wyniki JEDNEGO meczu; połączenie pięciu meczów daje odwrotny efekt i zwielokrotnia ryzyko. Łączny kurs i realne prawdopodobieństwo jego wystąpienia są podane powyżej, a linia konsensusu pokazuje, ile wypłaciłaby ta sama piątka bez marży bukmachera.

Wyniki opublikowanych wyborów

rozliczone na podstawie wyników od 2026-10-14

Zakłady pojedyncze

5/55 obszarniczy

-24,47 jednostki, płaskie stawki po 1

-44,5% zwrot z obrotu

Kupony

0/3 obszarniczy

-3,00 jednostki, płaskie stawki po 1

-100,0% zwrot z obrotu

Jedna jednostka na każdy wybór, rozliczana po cenie podanej w danym dniu. Brak planu obstawiania, brak selektywnego liczenia: rekord, który raportuje tylko zwycięzców, nie jest rekordem.

Ceny powyżej wartości uczciwej

Dutch Eredivisie ·

Sparta Rotterdam – Ajax

Gospodarz: Sparta Rotterdam

Najlepsza cena
6,00 Unibet (NL)
Uczciwa cena
5,22
Różnica od ceny uczciwej
+15,0%
20 bukmacherów
Najniższa marża 2,5%

UEFA Champions League ·

Inter Milan – Shakhtar Donetsk

Gość: Shakhtar Donetsk

Najlepsza cena
15,00 Coolbet
Uczciwa cena
13,19
Różnica od ceny uczciwej
+13,8%
22 bukmacherów
Najniższa marża 1,7%

Serie A - Italy ·

AS Roma – Cagliari

Gość: Cagliari

Najlepsza cena
10,00 Tipico
Uczciwa cena
8,79
Różnica od ceny uczciwej
+13,7%
15 bukmacherów
Najniższa marża 1,4%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Gość: Parma

Najlepsza cena
8,60 → 8,45 Betfair kurs giełdy zakładów bukmacherskich po prowizji
Uczciwa cena
7,48
Różnica od ceny uczciwej
+13,0%
23 bukmacherów
Najniższa marża 1,7%

Serie A - Italy ·

Venezia – Inter Milan

Gospodarz: Venezia

Najlepsza cena
9,00 Tipico
Uczciwa cena
7,99
Różnica od ceny uczciwej
+12,7%
14 bukmacherów
Najniższa marża 1,7%

Primeira Liga - Portugal ·

Gil Vicente – FC Porto

Gospodarz: Gil Vicente

Najlepsza cena
8,80 → 8,64 Betfair kurs giełdy zakładów bukmacherskich po prowizji
Uczciwa cena
7,69
Różnica od ceny uczciwej
+12,3%
19 bukmacherów
Najniższa marża 5,1%

Bundesliga - Germany ·

VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach

Gość: Borussia Monchengladbach

Najlepsza cena
7,75 Coolbet
Uczciwa cena
6,92
Różnica od ceny uczciwej
+12,0%
23 bukmacherów
Najniższa marża 1,5%

UEFA Champions League ·

Sporting Lisbon – LASK

Gość: LASK

Najlepsza cena
13,40 1xBet
Uczciwa cena
11,99
Różnica od ceny uczciwej
+11,7%
22 bukmacherów
Najniższa marża 1,0%

Bundesliga - Germany ·

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt

Gość: Eintracht Frankfurt

Najlepsza cena
6,75 Coolbet
Uczciwa cena
6,08
Różnica od ceny uczciwej
+11,0%
23 bukmacherów
Najniższa marża 1,7%

La Liga - Spain ·

Real Racing Club de Santander – Real Madrid

Gospodarz: Real Racing Club de Santander

Najlepsza cena
9,90 1xBet
Uczciwa cena
8,94
Różnica od ceny uczciwej
+10,7%
12 bukmacherów
Najniższa marża 1,4%

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Remis

Najlepsza cena
6,20 → 6,10 Betfair kurs giełdy zakładów bukmacherskich po prowizji
Uczciwa cena
5,52
Różnica od ceny uczciwej
+10,4%
21 bukmacherów
Najniższa marża 1,7%

EPL ·

Arsenal – Everton

Gość: Everton

Najlepsza cena
9,80 → 9,62 Betfair kurs giełdy zakładów bukmacherskich po prowizji
Uczciwa cena
8,78
Różnica od ceny uczciwej
+9,7%
25 bukmacherów
Najniższa marża 1,5%

Zestawy cen obejmujące każdy wynik

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Wynik Najlepsza cenaBukmacher Udział w całkowitej stawce
Gospodarz 1,62 → 1,61 Betfair 63,0%
Remis 6,20 → 6,10 Betfair 16,6%
Gość 4,99 1xBet 20,3%

Zwrot z trzech zakładów: +1,48% kurs giełdy zakładów bukmacherskich po prowizji.

Dutch Eredivisie ·

PSV Eindhoven – Feyenoord

Wynik Najlepsza cenaBukmacher Udział w całkowitej stawce
Gospodarz 2,10 → 2,08 Betfair 48,8%
Remis 4,40 BetOnline.ag 23,1%
Gość 3,60 Unibet (NL) 28,2%

Zwrot z trzech zakładów: +1,44% kurs giełdy zakładów bukmacherskich po prowizji.

Ligue 1 - France ·

Angers – Lorient

Wynik Najlepsza cenaBukmacher Udział w całkowitej stawce
Gospodarz 2,86 Pinnacle 35,4%
Remis 3,50 Coolbet 29,0%
Gość 2,85 LeoVegas (SE) 35,6%

Zwrot z trzech zakładów: +1,40%

Ligue 1 - France ·

Paris Saint Germain – Lyon

Wynik Najlepsza cenaBukmacher Udział w całkowitej stawce
Gospodarz 1,43 1xBet 70,8%
Remis 6,10 LeoVegas (SE) 16,6%
Gość 8,20 → 8,06 Betfair 12,6%

Zwrot z trzech zakładów: +1,29% kurs giełdy zakładów bukmacherskich po prowizji.

Ligue 1 - France ·

Brest – Nice

Wynik Najlepsza cenaBukmacher Udział w całkowitej stawce
Gospodarz 2,31 1xBet 43,8%
Remis 3,75 Coolbet 27,0%
Gość 3,47 BetOnline.ag 29,2%

Zwrot z trzech zakładów: +1,24%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Wynik Najlepsza cenaBukmacher Udział w całkowitej stawce
Gospodarz 1,53 GTbets 66,1%
Remis 4,60 Tipico 22,0%
Gość 8,60 → 8,45 Betfair 12,0%

Zwrot z trzech zakładów: +1,08% kurs giełdy zakładów bukmacherskich po prowizji.

Każdy element wyposażenia odczytuje

MeczPoczątek meczu 1X2Najniższa marża
Sabah FK – Borussia Dortmund 10,006,501,331,6%
Fenerbahce – Slavia Praha 1,614,676,001,7%
Manchester City – AEK Athens 1,1312,0029,001,0%
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava 1,1610,0025,001,5%
VfB Stuttgart – Atlético Madrid 3,454,002,161,5%
Paris Saint Germain – Barcelona 2,554,752,521,5%
Napoli – Bodø/Glimt 1,834,214,701,4%
Liverpool – Villarreal 1,554,906,801,5%
Porto – PSV Eindhoven 1,614,806,101,6%
Como – Manchester United 2,383,903,101,6%
Lille – Galatasaray 2,263,843,351,5%
Levante – Athletic Bilbao 3,813,522,241,5%
Bayern Munich – Arsenal 2,144,023,601,5%
Aston Villa – Viking FK 1,267,4014,001,3%
Club Brugge – RC Lens 2,104,203,401,6%
Real Betis – Feyenoord 1,614,925,601,7%
Inter Milan – Shakhtar Donetsk 1,248,3515,001,7%
Sporting Lisbon – LASK 1,258,6013,401,0%
Real Madrid – RB Leipzig 1,297,7511,001,2%
Alanyaspor – Kocaelispor 1,983,524,353,0%
Go Ahead Eagles – SC Telstar 1,614,755,502,0%
VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach 1,436,007,751,5%
Brest – Nice 2,313,753,471,6%
Torino – Monza 2,243,623,641,6%
Ipswich Town – Nottingham Forest 3,203,652,391,7%
Alavés – Málaga 1,843,725,301,5%
Vitória SC – CS Maritimo 1,574,206,604,3%
Eyüpspor – Kasimpasa SK 6,204,191,603,1%
Aston Villa – Manchester City 4,724,501,761,5%
Rayo Vallecano – Elche CF 1,813,944,781,6%
Cagliari – Bologna 3,353,202,551,5%
Como – Sassuolo 1,505,007,101,4%
Gazişehir Gaziantep – Erzurum BB 2,313,253,773,0%
1. FC Köln – FC Schalke 04 2,124,003,701,5%
Augsburg – Union Berlin 1,904,214,201,5%
RB Leipzig – Elversberg 1,435,807,501,5%
FSV Mainz 05 – Werder Bremen 1,804,334,601,4%
SC Paderborn – Hamburger SV 2,363,943,061,6%
Arsenal – Everton 1,435,009,801,5%
Coventry City – Fulham 3,123,702,481,6%
Trzy kupony, trzy straty: co tak naprawdę oznacza 70% W sobotę na dwóch kuponach wylądowały po cztery z pięciu nóg. W niedzielę wylądowały trzy. Nie ma w tym nic pechowego, a rekord tak mówi. Liga Mistrzów, 20-21 października: gdzie kształtują się ceny Osiemnaście spotkań, zanim znany będzie pierwszy skład. Marże są najniższe w tym tygodniu, a trzy outsidery mają ceny powyżej uczciwych. Odczytanie ceny przed pojawieniem się wiadomości o drużynie Tablica odczytuje terminarze Ligi Mistrzów i ligi w tym tygodniu na kilka dni przed ogłoszeniem składów. Różnica między kursem otwarcia a ceną rozpoczęcia to właśnie tam znajduje się największa wartość do odczytania.

Jak to działa

  1. Cena 2,50 oznacza szansę 1 do 2,50, czyli 40%
  2. Trzy ceny jednej książki różnią się o ponad 100%. Nadwyżka stanowi marżę.
  3. Usunięcie marginesu każdej książki i uśrednienie pozostałej wartości dla pozostałych książek daje uczciwą cenę za wynik.
  4. Cena wymiany jest liczona po doliczeniu prowizji w wysokości 2%, ponieważ tyle wynosi wynagrodzenie.

Różnica powyżej wartości godziwej nie jest prognozą: oznacza, że dana cena jest lepsza niż konsensus rynkowy w danym momencie. Ceny zmieniają się w ciągu kilku minut, stawki mogą zostać ograniczone lub odrzucone, a uczciwa cena ustalona przez bukmacherów może być również błędna.