bahisx

Der oddsen er feilpriset i dag

Hver linje sammenligner den beste tilbudte prisen med den rimelige prisen resten av markedet antyder. Prisene beveger seg, så en fordel tilhører prisen og øyeblikket den ble avlest.

Prisene leses 20.10 06:15 UTC

Dagens kupong 20.10

Fem valg, publisert til prisen de ble oppgitt til. Hvert valg avregnes fra resultatet og føres i protokollen nedenfor.

KampstartKamp UtfallSannsynlighet Beste prisBookmaker
Sabah FK – Borussia Dortmund Borussia Dortmund 74% 1,33 Betfair
Manchester City – AEK Athens Manchester City 88% 1,14 Matchbook
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava AS Roma 83% 1,19 Coolbet
Liverpool – Villarreal Liverpool 62% 1,60 Betfair
Porto – PSV Eindhoven Porto 60% 1,63 1xBet
Kombinert pris 4,71
Alle fem lander 20,2%
100 returer 471
Rimelig pris 4,95 -4,9%

Dette er ikke sikkert, og ingenting på denne siden sier at det er det. Et spill som ikke kan tapes dekker alle utfall av ÉN kamp; å sette fem kamper sammen gjør det motsatte og multipliserer risikoen. Den kombinerte prisen og den reelle sjansen for at den lander er begge trykt ovenfor, og konsensuslinjen viser hva de samme fem ville betalt uten bookmakerens margin.

Resultater av de publiserte utvalgene

avregnet fra resultater siden 2026-10-14

Enkeltspill

5/55 landet

-24,47 enheter, flate innsatser på 1

-44,5% avkastning på omsetning

Kuponger

0/3 landet

-3,00 enheter, flate innsatser på 1

-100,0% avkastning på omsetning

Én enhet på hvert valg, avgjort til prisen som vises på dagen. Ingen innsatsplan, ingen selektiv telling: en rekord som bare rapporterer vinnerne sine er ikke en rekord.

Priser over virkelig verdi

Dutch Eredivisie ·

Sparta Rotterdam – Ajax

Hjemme: Sparta Rotterdam

Beste pris
6,00 Unibet (NL)
Rimelig pris
5,22
Forskjell fra rettferdig pris
+15,0%
20 bookmakere
Laveste margin 2,5%

UEFA Champions League ·

Inter Milan – Shakhtar Donetsk

Borte: Shakhtar Donetsk

Beste pris
15,00 Coolbet
Rimelig pris
13,19
Forskjell fra rettferdig pris
+13,8%
22 bookmakere
Laveste margin 1,7%

Serie A - Italy ·

AS Roma – Cagliari

Borte: Cagliari

Beste pris
10,00 Tipico
Rimelig pris
8,79
Forskjell fra rettferdig pris
+13,7%
15 bookmakere
Laveste margin 1,4%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Borte: Parma

Beste pris
8,60 → 8,45 Betfair Spillebørspris, etter provisjon
Rimelig pris
7,48
Forskjell fra rettferdig pris
+13,0%
23 bookmakere
Laveste margin 1,7%

Serie A - Italy ·

Venezia – Inter Milan

Hjemme: Venezia

Beste pris
9,00 Tipico
Rimelig pris
7,99
Forskjell fra rettferdig pris
+12,7%
14 bookmakere
Laveste margin 1,7%

Primeira Liga - Portugal ·

Gil Vicente – FC Porto

Hjemme: Gil Vicente

Beste pris
8,80 → 8,64 Betfair Spillebørspris, etter provisjon
Rimelig pris
7,69
Forskjell fra rettferdig pris
+12,3%
19 bookmakere
Laveste margin 5,1%

Bundesliga - Germany ·

VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach

Borte: Borussia Monchengladbach

Beste pris
7,75 Coolbet
Rimelig pris
6,92
Forskjell fra rettferdig pris
+12,0%
23 bookmakere
Laveste margin 1,5%

UEFA Champions League ·

Sporting Lisbon – LASK

Borte: LASK

Beste pris
13,40 1xBet
Rimelig pris
11,99
Forskjell fra rettferdig pris
+11,7%
22 bookmakere
Laveste margin 1,0%

Bundesliga - Germany ·

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt

Borte: Eintracht Frankfurt

Beste pris
6,75 Coolbet
Rimelig pris
6,08
Forskjell fra rettferdig pris
+11,0%
23 bookmakere
Laveste margin 1,7%

La Liga - Spain ·

Real Racing Club de Santander – Real Madrid

Hjemme: Real Racing Club de Santander

Beste pris
9,90 1xBet
Rimelig pris
8,94
Forskjell fra rettferdig pris
+10,7%
12 bookmakere
Laveste margin 1,4%

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Uavgjort

Beste pris
6,20 → 6,10 Betfair Spillebørspris, etter provisjon
Rimelig pris
5,52
Forskjell fra rettferdig pris
+10,4%
21 bookmakere
Laveste margin 1,7%

EPL ·

Arsenal – Everton

Borte: Everton

Beste pris
9,80 → 9,62 Betfair Spillebørspris, etter provisjon
Rimelig pris
8,78
Forskjell fra rettferdig pris
+9,7%
25 bookmakere
Laveste margin 1,5%

Prissett som dekker alle utfall

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Utfall Beste prisBookmaker Andel av den totale innsatsen
Hjemme 1,62 → 1,61 Betfair 63,0%
Uavgjort 6,20 → 6,10 Betfair 16,6%
Borte 4,99 1xBet 20,3%

Avkastning på de tre innsatsene: +1,48% Spillebørspris, etter provisjon.

Dutch Eredivisie ·

PSV Eindhoven – Feyenoord

Utfall Beste prisBookmaker Andel av den totale innsatsen
Hjemme 2,10 → 2,08 Betfair 48,8%
Uavgjort 4,40 BetOnline.ag 23,1%
Borte 3,60 Unibet (NL) 28,2%

Avkastning på de tre innsatsene: +1,44% Spillebørspris, etter provisjon.

Ligue 1 - France ·

Angers – Lorient

Utfall Beste prisBookmaker Andel av den totale innsatsen
Hjemme 2,86 Pinnacle 35,4%
Uavgjort 3,50 Coolbet 29,0%
Borte 2,85 LeoVegas (SE) 35,6%

Avkastning på de tre innsatsene: +1,40%

Ligue 1 - France ·

Paris Saint Germain – Lyon

Utfall Beste prisBookmaker Andel av den totale innsatsen
Hjemme 1,43 1xBet 70,8%
Uavgjort 6,10 LeoVegas (SE) 16,6%
Borte 8,20 → 8,06 Betfair 12,6%

Avkastning på de tre innsatsene: +1,29% Spillebørspris, etter provisjon.

Ligue 1 - France ·

Brest – Nice

Utfall Beste prisBookmaker Andel av den totale innsatsen
Hjemme 2,31 1xBet 43,8%
Uavgjort 3,75 Coolbet 27,0%
Borte 3,47 BetOnline.ag 29,2%

Avkastning på de tre innsatsene: +1,24%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Utfall Beste prisBookmaker Andel av den totale innsatsen
Hjemme 1,53 GTbets 66,1%
Uavgjort 4,60 Tipico 22,0%
Borte 8,60 → 8,45 Betfair 12,0%

Avkastning på de tre innsatsene: +1,08% Spillebørspris, etter provisjon.

Hver kamp leses

KampKampstart 1X2Laveste margin
Sabah FK – Borussia Dortmund 10,006,501,331,6%
Fenerbahce – Slavia Praha 1,614,676,001,7%
Manchester City – AEK Athens 1,1312,0029,001,0%
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava 1,1610,0025,001,5%
VfB Stuttgart – Atlético Madrid 3,454,002,161,5%
Paris Saint Germain – Barcelona 2,554,752,521,5%
Napoli – Bodø/Glimt 1,834,214,701,4%
Liverpool – Villarreal 1,554,906,801,5%
Porto – PSV Eindhoven 1,614,806,101,6%
Como – Manchester United 2,383,903,101,6%
Lille – Galatasaray 2,263,843,351,5%
Levante – Athletic Bilbao 3,813,522,241,5%
Bayern Munich – Arsenal 2,144,023,601,5%
Aston Villa – Viking FK 1,267,4014,001,3%
Club Brugge – RC Lens 2,104,203,401,6%
Real Betis – Feyenoord 1,614,925,601,7%
Inter Milan – Shakhtar Donetsk 1,248,3515,001,7%
Sporting Lisbon – LASK 1,258,6013,401,0%
Real Madrid – RB Leipzig 1,297,7511,001,2%
Alanyaspor – Kocaelispor 1,983,524,353,0%
Go Ahead Eagles – SC Telstar 1,614,755,502,0%
VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach 1,436,007,751,5%
Brest – Nice 2,313,753,471,6%
Torino – Monza 2,243,623,641,6%
Ipswich Town – Nottingham Forest 3,203,652,391,7%
Alavés – Málaga 1,843,725,301,5%
Vitória SC – CS Maritimo 1,574,206,604,3%
Eyüpspor – Kasimpasa SK 6,204,191,603,1%
Aston Villa – Manchester City 4,724,501,761,5%
Rayo Vallecano – Elche CF 1,813,944,781,6%
Cagliari – Bologna 3,353,202,551,5%
Como – Sassuolo 1,505,007,101,4%
Gazişehir Gaziantep – Erzurum BB 2,313,253,773,0%
1. FC Köln – FC Schalke 04 2,124,003,701,5%
Augsburg – Union Berlin 1,904,214,201,5%
RB Leipzig – Elversberg 1,435,807,501,5%
FSV Mainz 05 – Werder Bremen 1,804,334,601,4%
SC Paderborn – Hamburger SV 2,363,943,061,6%
Arsenal – Everton 1,435,009,801,5%
Coventry City – Fulham 3,123,702,481,6%

Artikler

Alle artikler
Tre kuponger, tre tap: hva en 70 %-del egentlig betyr Lørdagens to kuponger ga hver fire av fem etapper. Søndagens ga tre. Ingenting ved det er uflaks, og resultatene sier det. Champions League, 20.–21. oktober: hvor prisene ligger Atten kamper, lest før en eneste lagoppstilling er kjent. Marginene er de tynneste denne uken, og tre outsidere er priset over rettferdig pris. Lese en pris før lagnyhetene lander Tavlen leser denne ukens Champions League- og ligakamper dager før lagoppstillingene er kjente. Det er i gapet mellom åpningsprisen og avspark at mesteparten av den lesbare verdien ligger.

Bonuser

Alle bonuser

Hvordan dette er utarbeidet

  1. En pris på 2,50 innebærer en sjanse på 1 til 2,50, som er 40 %.
  2. De tre prisene på én bok innebærer mer enn 100 % mellom dem. Overskuddet er marginen.
  3. Å fjerne margen for hver bok og beregne gjennomsnittet av det som er igjen på tvers av de andre bøkene gir en rettferdig pris for et resultat.
  4. En byttepris telles etter 2 % provisjon, fordi det er det den betaler.

Et gap over virkelig verdi er ikke en prediksjon: det sier at én pris er bedre enn markedskonsensusen på det viste tidspunktet. Prisene endrer seg i løpet av minutter, innsatser kan begrenses eller avvises, og en rettferdig pris bygget fra bookmakere kan være feil sammen.