bahisx

Kus koefitsiendid tänapäeval valesti hinnatakse

Iga rida võrdleb parimat pakutavat hinda õiglase hinnaga, mida ülejäänud turg eeldab. Hinnad muutuvad, seega on eelis hinna ja selle lugemise hetke vahel.

Hinnad loetakse 20.10 06:15 UTC

Tänane kupong 20.10

Viis valikut, mis avaldatakse noteeritud hinnaga. Igaüks neist arvestatakse tulemuse alusel ja salvestatakse allpool olevasse protokolli.

Mängu algusMäng TulemusTõenäosus Parim hindKihlveokontor
Sabah FK – Borussia Dortmund Borussia Dortmund 74% 1,33 Betfair
Manchester City – AEK Athens Manchester City 88% 1,14 Matchbook
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava AS Roma 83% 1,19 Coolbet
Liverpool – Villarreal Liverpool 62% 1,60 Betfair
Porto – PSV Eindhoven Porto 60% 1,63 1xBet
Kombineeritud hind 4,71
Kõik viis maad 20,2%
100 tagastust 471
Õiglane hind 4,95 -4,9%

See pole kindel asi ja sellel lehel pole ka midagi, mis seda kinnitaks. Panus, mis ei saa kaotada, katab ÜHE matši kõik tulemused; viie matši kokku panemine teeb vastupidise ja korrutab riski. Kombineeritud hind ja selle tegelik tõenäosus on mõlemad ülalpool trükitud ning konsensusjoon näitab, kui palju maksaksid samad viis matši ilma kihlveokontori marginaalita.

Avaldatud valikute tulemused

arveldatud tulemuste põhjal alates 2026-10-14

Üksikpanused

5/55 maandus

-24,47 ühikut, 1-osalised lamedad panused

-44,5% käibe tootlus

Kupongid

0/3 maandus

-3,00 ühikut, 1-osalised lamedad panused

-100,0% käibe tootlus

Üks ühik iga valiku kohta, arveldatakse päeval kuvatud hinnaga. Panustamisplaani ega valikulist loendamist pole: rekord, mis kajastab ainult võitjaid, ei ole rekord.

Hinnad üle õiglase väärtuse

Dutch Eredivisie ·

Sparta Rotterdam – Ajax

Kodu: Sparta Rotterdam

Parim hind
6,00 Unibet (NL)
Õiglane hind
5,22
Erinevus õiglasest hinnast
+15,0%
20 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 2,5%

UEFA Champions League ·

Inter Milan – Shakhtar Donetsk

Võõrsil: Shakhtar Donetsk

Parim hind
15,00 Coolbet
Õiglane hind
13,19
Erinevus õiglasest hinnast
+13,8%
22 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,7%

Serie A - Italy ·

AS Roma – Cagliari

Võõrsil: Cagliari

Parim hind
10,00 Tipico
Õiglane hind
8,79
Erinevus õiglasest hinnast
+13,7%
15 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,4%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Võõrsil: Parma

Parim hind
8,60 → 8,45 Betfair kihlveo börsi hind pärast vahendustasu
Õiglane hind
7,48
Erinevus õiglasest hinnast
+13,0%
23 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,7%

Serie A - Italy ·

Venezia – Inter Milan

Kodu: Venezia

Parim hind
9,00 Tipico
Õiglane hind
7,99
Erinevus õiglasest hinnast
+12,7%
14 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,7%

Primeira Liga - Portugal ·

Gil Vicente – FC Porto

Kodu: Gil Vicente

Parim hind
8,80 → 8,64 Betfair kihlveo börsi hind pärast vahendustasu
Õiglane hind
7,69
Erinevus õiglasest hinnast
+12,3%
19 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 5,1%

Bundesliga - Germany ·

VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach

Võõrsil: Borussia Monchengladbach

Parim hind
7,75 Coolbet
Õiglane hind
6,92
Erinevus õiglasest hinnast
+12,0%
23 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,5%

UEFA Champions League ·

Sporting Lisbon – LASK

Võõrsil: LASK

Parim hind
13,40 1xBet
Õiglane hind
11,99
Erinevus õiglasest hinnast
+11,7%
22 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,0%

Bundesliga - Germany ·

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt

Võõrsil: Eintracht Frankfurt

Parim hind
6,75 Coolbet
Õiglane hind
6,08
Erinevus õiglasest hinnast
+11,0%
23 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,7%

La Liga - Spain ·

Real Racing Club de Santander – Real Madrid

Kodu: Real Racing Club de Santander

Parim hind
9,90 1xBet
Õiglane hind
8,94
Erinevus õiglasest hinnast
+10,7%
12 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,4%

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Viik

Parim hind
6,20 → 6,10 Betfair kihlveo börsi hind pärast vahendustasu
Õiglane hind
5,52
Erinevus õiglasest hinnast
+10,4%
21 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,7%

EPL ·

Arsenal – Everton

Võõrsil: Everton

Parim hind
9,80 → 9,62 Betfair kihlveo börsi hind pärast vahendustasu
Õiglane hind
8,78
Erinevus õiglasest hinnast
+9,7%
25 kihlveokontorit
Madalaim marginaal 1,5%

Hinnad, mis katavad iga tulemuse

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Tulemus Parim hindKihlveokontor Osa kogupanusest
Kodu 1,62 → 1,61 Betfair 63,0%
Viik 6,20 → 6,10 Betfair 16,6%
Võõrsil 4,99 1xBet 20,3%

Kolme panuse tootlus: +1,48% kihlveo börsi hind pärast vahendustasu.

Dutch Eredivisie ·

PSV Eindhoven – Feyenoord

Tulemus Parim hindKihlveokontor Osa kogupanusest
Kodu 2,10 → 2,08 Betfair 48,8%
Viik 4,40 BetOnline.ag 23,1%
Võõrsil 3,60 Unibet (NL) 28,2%

Kolme panuse tootlus: +1,44% kihlveo börsi hind pärast vahendustasu.

Ligue 1 - France ·

Angers – Lorient

Tulemus Parim hindKihlveokontor Osa kogupanusest
Kodu 2,86 Pinnacle 35,4%
Viik 3,50 Coolbet 29,0%
Võõrsil 2,85 LeoVegas (SE) 35,6%

Kolme panuse tootlus: +1,40%

Ligue 1 - France ·

Paris Saint Germain – Lyon

Tulemus Parim hindKihlveokontor Osa kogupanusest
Kodu 1,43 1xBet 70,8%
Viik 6,10 LeoVegas (SE) 16,6%
Võõrsil 8,20 → 8,06 Betfair 12,6%

Kolme panuse tootlus: +1,29% kihlveo börsi hind pärast vahendustasu.

Ligue 1 - France ·

Brest – Nice

Tulemus Parim hindKihlveokontor Osa kogupanusest
Kodu 2,31 1xBet 43,8%
Viik 3,75 Coolbet 27,0%
Võõrsil 3,47 BetOnline.ag 29,2%

Kolme panuse tootlus: +1,24%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Tulemus Parim hindKihlveokontor Osa kogupanusest
Kodu 1,53 GTbets 66,1%
Viik 4,60 Tipico 22,0%
Võõrsil 8,60 → 8,45 Betfair 12,0%

Kolme panuse tootlus: +1,08% kihlveo börsi hind pärast vahendustasu.

Iga võistluskalendrit loeti

MängMängu algus 1X2Madalaim marginaal
Sabah FK – Borussia Dortmund 10,006,501,331,6%
Fenerbahce – Slavia Praha 1,614,676,001,7%
Manchester City – AEK Athens 1,1312,0029,001,0%
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava 1,1610,0025,001,5%
VfB Stuttgart – Atlético Madrid 3,454,002,161,5%
Paris Saint Germain – Barcelona 2,554,752,521,5%
Napoli – Bodø/Glimt 1,834,214,701,4%
Liverpool – Villarreal 1,554,906,801,5%
Porto – PSV Eindhoven 1,614,806,101,6%
Como – Manchester United 2,383,903,101,6%
Lille – Galatasaray 2,263,843,351,5%
Levante – Athletic Bilbao 3,813,522,241,5%
Bayern Munich – Arsenal 2,144,023,601,5%
Aston Villa – Viking FK 1,267,4014,001,3%
Club Brugge – RC Lens 2,104,203,401,6%
Real Betis – Feyenoord 1,614,925,601,7%
Inter Milan – Shakhtar Donetsk 1,248,3515,001,7%
Sporting Lisbon – LASK 1,258,6013,401,0%
Real Madrid – RB Leipzig 1,297,7511,001,2%
Alanyaspor – Kocaelispor 1,983,524,353,0%
Go Ahead Eagles – SC Telstar 1,614,755,502,0%
VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach 1,436,007,751,5%
Brest – Nice 2,313,753,471,6%
Torino – Monza 2,243,623,641,6%
Ipswich Town – Nottingham Forest 3,203,652,391,7%
Alavés – Málaga 1,843,725,301,5%
Vitória SC – CS Maritimo 1,574,206,604,3%
Eyüpspor – Kasimpasa SK 6,204,191,603,1%
Aston Villa – Manchester City 4,724,501,761,5%
Rayo Vallecano – Elche CF 1,813,944,781,6%
Cagliari – Bologna 3,353,202,551,5%
Como – Sassuolo 1,505,007,101,4%
Gazişehir Gaziantep – Erzurum BB 2,313,253,773,0%
1. FC Köln – FC Schalke 04 2,124,003,701,5%
Augsburg – Union Berlin 1,904,214,201,5%
RB Leipzig – Elversberg 1,435,807,501,5%
FSV Mainz 05 – Werder Bremen 1,804,334,601,4%
SC Paderborn – Hamburger SV 2,363,943,061,6%
Arsenal – Everton 1,435,009,801,5%
Coventry City – Fulham 3,123,702,481,6%
Kolm kupongi, kolm kaotust: mida 70% protsent tegelikult tähendab Laupäevased kaks kupongi viisid mõlemad neli tulemust viiest. Pühapäevane viis. See pole midagi halba õnne ja protokolli järgi on see nii. Meistrite Liiga, 20.-21. oktoober: kus hinnad seisavad Kaheksateist mängu, loetakse enne ühegi koosseisu selgumist. Vahed on nädala väikseimad ja kolme autsaideri hind on üle õiglase taseme. Hinna lugemine enne meeskonnauudiste saabumist Tahvlil on selle nädala Meistrite Liiga ja liiga mängude tulemused päevi enne koosseisude selgumist. See avahinna ja avaviskehinna vahe ongi see, kus suurem osa loetavast väärtusest asub.

Kuidas seda tehakse

  1. Hind 2,50 tähendab 1:2,50 tõenäosust, mis on 40%
  2. Ühe raamatu kolme hinna puhul on nende omavaheline erinevus suurem kui 100%. Ülejääv osa ongi marginaal.
  3. Iga raamatu enda marginaali eemaldamine ja ülejäänud raamatute keskmise arvutamine annab tulemuse õiglase hinna.
  4. Vahetushinnale lisandub 2% vahendustasu, sest just seda see maksabki.

Õiglasest väärtusest kõrgem hind ei ole ennustus: see ütleb, et üks hind on näidatud ajahetkel turu konsensusest parem. Hinnad muutuvad minutitega, panuseid saab piirata või neist keelduda ning kihlveokontorite loodud õiglane hind võib koos vale olla.