bahisx

Kjer so kvote danes napačno ocenjene

Vsaka vrstica primerja najboljšo ponujeno ceno s pošteno ceno, ki jo nakazuje preostali trg. Cene se spreminjajo, zato prednost pripada ceni in trenutku, ko je bila prebrana.

Cene se odčitajo 20.10 06:15 UTC

Današnji kupon 20.10

Pet izbir, objavljenih po ceni, po kateri so bile navedene. Vsaka je izračunana na podlagi rezultata in shranjena v spodnjem zapisu.

Začetek tekmeTekma IzidVerjetnost Najboljša cenaStavnica
Sabah FK – Borussia Dortmund Borussia Dortmund 74% 1,33 Betfair
Manchester City – AEK Athens Manchester City 88% 1,14 Matchbook
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava AS Roma 83% 1,19 Coolbet
Liverpool – Villarreal Liverpool 62% 1,60 Betfair
Porto – PSV Eindhoven Porto 60% 1,63 1xBet
Kombinirana cena 4,71
Vseh pet pristane 20,2%
100 vrnitev 471
Poštena cena 4,95 -4,9%

To ni gotovo in nič na tej strani ne pravi, da je. Stava, ki ne more izgubiti, krije vse izide ENE tekme; če sestavite pet tekem skupaj, naredite ravno nasprotno in pomnožite tveganje. Zgoraj sta natisnjeni skupna cena in dejanska verjetnost za izid, konsenzna črta pa prikazuje, koliko bi istih pet tekem plačalo brez marže stavnice.

Rezultati objavljenih izborov

poravnano iz rezultatov od 2026-10-14

Posamezne stave

5/55 pristal

-24,47 enote, ploščati vložki po 1

-44,5% donosnost prometa

Kuponi

0/3 pristal

-3,00 enote, ploščati vložki po 1

-100,0% donosnost prometa

Ena enota za vsak izbor, poravnana po ceni, prikazani na dan. Brez načrta stav, brez selektivnega štetja: zapis, ki poroča samo o svojih zmagovalcih, ni zapis.

Cene nad pošteno vrednostjo

Dutch Eredivisie ·

Sparta Rotterdam – Ajax

Domači: Sparta Rotterdam

Najboljša cena
6,00 Unibet (NL)
Poštena cena
5,22
Razlika od poštene cene
+15,0%
20 stavnic
Najnižja marža 2,5%

UEFA Champions League ·

Inter Milan – Shakhtar Donetsk

Gostje: Shakhtar Donetsk

Najboljša cena
15,00 Coolbet
Poštena cena
13,19
Razlika od poštene cene
+13,8%
22 stavnic
Najnižja marža 1,7%

Serie A - Italy ·

AS Roma – Cagliari

Gostje: Cagliari

Najboljša cena
10,00 Tipico
Poštena cena
8,79
Razlika od poštene cene
+13,7%
15 stavnic
Najnižja marža 1,4%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Gostje: Parma

Najboljša cena
8,60 → 8,45 Betfair cena stavne borze, po proviziji
Poštena cena
7,48
Razlika od poštene cene
+13,0%
23 stavnic
Najnižja marža 1,7%

Serie A - Italy ·

Venezia – Inter Milan

Domači: Venezia

Najboljša cena
9,00 Tipico
Poštena cena
7,99
Razlika od poštene cene
+12,7%
14 stavnic
Najnižja marža 1,7%

Primeira Liga - Portugal ·

Gil Vicente – FC Porto

Domači: Gil Vicente

Najboljša cena
8,80 → 8,64 Betfair cena stavne borze, po proviziji
Poštena cena
7,69
Razlika od poštene cene
+12,3%
19 stavnic
Najnižja marža 5,1%

Bundesliga - Germany ·

VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach

Gostje: Borussia Monchengladbach

Najboljša cena
7,75 Coolbet
Poštena cena
6,92
Razlika od poštene cene
+12,0%
23 stavnic
Najnižja marža 1,5%

UEFA Champions League ·

Sporting Lisbon – LASK

Gostje: LASK

Najboljša cena
13,40 1xBet
Poštena cena
11,99
Razlika od poštene cene
+11,7%
22 stavnic
Najnižja marža 1,0%

Bundesliga - Germany ·

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt

Gostje: Eintracht Frankfurt

Najboljša cena
6,75 Coolbet
Poštena cena
6,08
Razlika od poštene cene
+11,0%
23 stavnic
Najnižja marža 1,7%

La Liga - Spain ·

Real Racing Club de Santander – Real Madrid

Domači: Real Racing Club de Santander

Najboljša cena
9,90 1xBet
Poštena cena
8,94
Razlika od poštene cene
+10,7%
12 stavnic
Najnižja marža 1,4%

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Remi

Najboljša cena
6,20 → 6,10 Betfair cena stavne borze, po proviziji
Poštena cena
5,52
Razlika od poštene cene
+10,4%
21 stavnic
Najnižja marža 1,7%

EPL ·

Arsenal – Everton

Gostje: Everton

Najboljša cena
9,80 → 9,62 Betfair cena stavne borze, po proviziji
Poštena cena
8,78
Razlika od poštene cene
+9,7%
25 stavnic
Najnižja marža 1,5%

Cenovni sklopi, ki pokrivajo vse rezultate

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Izid Najboljša cenaStavnica Delež skupne stave
Domači 1,62 → 1,61 Betfair 63,0%
Remi 6,20 → 6,10 Betfair 16,6%
Gostje 4,99 1xBet 20,3%

Donos na tri stave: +1,48% cena stavne borze, po proviziji.

Dutch Eredivisie ·

PSV Eindhoven – Feyenoord

Izid Najboljša cenaStavnica Delež skupne stave
Domači 2,10 → 2,08 Betfair 48,8%
Remi 4,40 BetOnline.ag 23,1%
Gostje 3,60 Unibet (NL) 28,2%

Donos na tri stave: +1,44% cena stavne borze, po proviziji.

Ligue 1 - France ·

Angers – Lorient

Izid Najboljša cenaStavnica Delež skupne stave
Domači 2,86 Pinnacle 35,4%
Remi 3,50 Coolbet 29,0%
Gostje 2,85 LeoVegas (SE) 35,6%

Donos na tri stave: +1,40%

Ligue 1 - France ·

Paris Saint Germain – Lyon

Izid Najboljša cenaStavnica Delež skupne stave
Domači 1,43 1xBet 70,8%
Remi 6,10 LeoVegas (SE) 16,6%
Gostje 8,20 → 8,06 Betfair 12,6%

Donos na tri stave: +1,29% cena stavne borze, po proviziji.

Ligue 1 - France ·

Brest – Nice

Izid Najboljša cenaStavnica Delež skupne stave
Domači 2,31 1xBet 43,8%
Remi 3,75 Coolbet 27,0%
Gostje 3,47 BetOnline.ag 29,2%

Donos na tri stave: +1,24%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Izid Najboljša cenaStavnica Delež skupne stave
Domači 1,53 GTbets 66,1%
Remi 4,60 Tipico 22,0%
Gostje 8,60 → 8,45 Betfair 12,0%

Donos na tri stave: +1,08% cena stavne borze, po proviziji.

Vsako branje napeljave

TekmaZačetek tekme 1X2Najnižja marža
Sabah FK – Borussia Dortmund 10,006,501,331,6%
Fenerbahce – Slavia Praha 1,614,676,001,7%
Manchester City – AEK Athens 1,1312,0029,001,0%
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava 1,1610,0025,001,5%
VfB Stuttgart – Atlético Madrid 3,454,002,161,5%
Paris Saint Germain – Barcelona 2,554,752,521,5%
Napoli – Bodø/Glimt 1,834,214,701,4%
Liverpool – Villarreal 1,554,906,801,5%
Porto – PSV Eindhoven 1,614,806,101,6%
Como – Manchester United 2,383,903,101,6%
Lille – Galatasaray 2,263,843,351,5%
Levante – Athletic Bilbao 3,813,522,241,5%
Bayern Munich – Arsenal 2,144,023,601,5%
Aston Villa – Viking FK 1,267,4014,001,3%
Club Brugge – RC Lens 2,104,203,401,6%
Real Betis – Feyenoord 1,614,925,601,7%
Inter Milan – Shakhtar Donetsk 1,248,3515,001,7%
Sporting Lisbon – LASK 1,258,6013,401,0%
Real Madrid – RB Leipzig 1,297,7511,001,2%
Alanyaspor – Kocaelispor 1,983,524,353,0%
Go Ahead Eagles – SC Telstar 1,614,755,502,0%
VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach 1,436,007,751,5%
Brest – Nice 2,313,753,471,6%
Torino – Monza 2,243,623,641,6%
Ipswich Town – Nottingham Forest 3,203,652,391,7%
Alavés – Málaga 1,843,725,301,5%
Vitória SC – CS Maritimo 1,574,206,604,3%
Eyüpspor – Kasimpasa SK 6,204,191,603,1%
Aston Villa – Manchester City 4,724,501,761,5%
Rayo Vallecano – Elche CF 1,813,944,781,6%
Cagliari – Bologna 3,353,202,551,5%
Como – Sassuolo 1,505,007,101,4%
Gazişehir Gaziantep – Erzurum BB 2,313,253,773,0%
1. FC Köln – FC Schalke 04 2,124,003,701,5%
Augsburg – Union Berlin 1,904,214,201,5%
RB Leipzig – Elversberg 1,435,807,501,5%
FSV Mainz 05 – Werder Bremen 1,804,334,601,4%
SC Paderborn – Hamburger SV 2,363,943,061,6%
Arsenal – Everton 1,435,009,801,5%
Coventry City – Fulham 3,123,702,481,6%

Članki

Vsi članki
Trije kuponi, tri izgube: kaj v resnici pomeni 70-odstotna noga Sobotna kupona sta pristala vsak s štirimi od petih. Nedeljski kupon je pristal s tremi. Nič od tega ni smola, in tako pravijo tudi zapisi. Liga prvakov, 20. in 21. oktober: kakšne so cene Osemnajst tekem, prebranih preden je znana ena sama postava. Razlika v zmagah je najmanjša v tednu, trije outsiderji pa so ocenjeni nad pošteno ceno. Branje kvote pred objavo novic o ekipi Upravni odbor prebere tekme Lige prvakov in lige ta teden nekaj dni preden so znane postave. Ta vrzel med začetno ceno in začetno ceno je tisto, kjer se skriva večina berljive vrednosti.

Bonusi

Vsi bonusi

Kako se to uredi

  1. Cena 2,50 pomeni možnost 1 proti 2,50, kar je 40 %
  2. Tri cene ene knjige pomenijo več kot 100 % razlike med njimi. Presežek je njena marža.
  3. Če odstranimo maržo vsake knjige in povprečimo preostanek v drugih knjigah, dobimo pošteno ceno za rezultat.
  4. Menjalna cena se obračuna po 2 % proviziji, ker toliko plača.

Razlika nad pošteno vrednostjo ni napoved: pomeni, da je ena cena boljša od tržnega konsenza v prikazanem času. Cene se spremenijo v nekaj minutah, stave se lahko omejijo ali zavrnejo, poštena cena, ki jo sestavijo stavnice, pa je lahko skupaj napačna.