bahisx

Gdje su kvote danas pogrešno procijenjene

Svaki redak uspoređuje najbolju ponuđenu cijenu s fer cijenom koju implicira ostatak tržišta. Cijene se mijenjaju, tako da prednost pripada cijeni i trenutku kada je pročitana.

Cijene se očitavaju 20.10 06:15 UTC

Današnji kupon 20.10

Pet odabira, objavljenih po cijeni po kojoj su navedeni. Svaki je obračunat na temelju rezultata i sačuvan u zapisu ispod.

Početak utakmiceUtakmica IshodVjerojatnost Najbolja cijenaKladioničar
Sabah FK – Borussia Dortmund Borussia Dortmund 74% 1,33 Betfair
Manchester City – AEK Athens Manchester City 88% 1,14 Matchbook
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava AS Roma 83% 1,19 Coolbet
Liverpool – Villarreal Liverpool 62% 1,60 Betfair
Porto – PSV Eindhoven Porto 60% 1,63 1xBet
Kombinirana cijena 4,71
Svih pet zemljišta 20,2%
100 povrata 471
Poštena cijena 4,95 -4,9%

Ovo nije sigurna stvar, i ništa na ovoj stranici ne kaže da jest. Oklada koja ne može izgubiti pokriva svaki ishod JEDNOG meča; spajanje pet mečeva čini suprotno i množi rizik. Kombinirana cijena i stvarna šansa za pobjedu ispisane su gore, a linija konsenzusa pokazuje koliko bi istih pet platilo bez marže kladionice.

Rezultati objavljenih odabira

riješeno na temelju rezultata od 2026-10-14.

Pojedinačne oklade

5/55 sletio

-24,47 jedinice, ravni udjeli od 1

-44,5% povrat na promet

Kuponi

0/3 sletio

-3,00 jedinice, ravni udjeli od 1

-100,0% povrat na promet

Jedna jedinica na svaki odabir, obračunava se po cijeni prikazanoj na dan. Nema plana ulaganja, nema selektivnog brojanja: zapis koji izvještava samo o svojim pobjednicima nije zapis.

Cijene iznad fer vrijednosti

Dutch Eredivisie ·

Sparta Rotterdam – Ajax

Domaćin: Sparta Rotterdam

Najbolja cijena
6,00 Unibet (NL)
Poštena cijena
5,22
Razlika od fer cijene
+15,0%
20 kladionica
Najniža marža 2,5%

UEFA Champions League ·

Inter Milan – Shakhtar Donetsk

Gost: Shakhtar Donetsk

Najbolja cijena
15,00 Coolbet
Poštena cijena
13,19
Razlika od fer cijene
+13,8%
22 kladionica
Najniža marža 1,7%

Serie A - Italy ·

AS Roma – Cagliari

Gost: Cagliari

Najbolja cijena
10,00 Tipico
Poštena cijena
8,79
Razlika od fer cijene
+13,7%
15 kladionica
Najniža marža 1,4%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Gost: Parma

Najbolja cijena
8,60 → 8,45 Betfair cijena kladionice na burzi, nakon provizije
Poštena cijena
7,48
Razlika od fer cijene
+13,0%
23 kladionica
Najniža marža 1,7%

Serie A - Italy ·

Venezia – Inter Milan

Domaćin: Venezia

Najbolja cijena
9,00 Tipico
Poštena cijena
7,99
Razlika od fer cijene
+12,7%
14 kladionica
Najniža marža 1,7%

Primeira Liga - Portugal ·

Gil Vicente – FC Porto

Domaćin: Gil Vicente

Najbolja cijena
8,80 → 8,64 Betfair cijena kladionice na burzi, nakon provizije
Poštena cijena
7,69
Razlika od fer cijene
+12,3%
19 kladionica
Najniža marža 5,1%

Bundesliga - Germany ·

VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach

Gost: Borussia Monchengladbach

Najbolja cijena
7,75 Coolbet
Poštena cijena
6,92
Razlika od fer cijene
+12,0%
23 kladionica
Najniža marža 1,5%

UEFA Champions League ·

Sporting Lisbon – LASK

Gost: LASK

Najbolja cijena
13,40 1xBet
Poštena cijena
11,99
Razlika od fer cijene
+11,7%
22 kladionica
Najniža marža 1,0%

Bundesliga - Germany ·

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt

Gost: Eintracht Frankfurt

Najbolja cijena
6,75 Coolbet
Poštena cijena
6,08
Razlika od fer cijene
+11,0%
23 kladionica
Najniža marža 1,7%

La Liga - Spain ·

Real Racing Club de Santander – Real Madrid

Domaćin: Real Racing Club de Santander

Najbolja cijena
9,90 1xBet
Poštena cijena
8,94
Razlika od fer cijene
+10,7%
12 kladionica
Najniža marža 1,4%

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Remi

Najbolja cijena
6,20 → 6,10 Betfair cijena kladionice na burzi, nakon provizije
Poštena cijena
5,52
Razlika od fer cijene
+10,4%
21 kladionica
Najniža marža 1,7%

EPL ·

Arsenal – Everton

Gost: Everton

Najbolja cijena
9,80 → 9,62 Betfair cijena kladionice na burzi, nakon provizije
Poštena cijena
8,78
Razlika od fer cijene
+9,7%
25 kladionica
Najniža marža 1,5%

Skup cijena koji pokriva svaki ishod

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Ishod Najbolja cijenaKladioničar Dio ukupne uplate
Domaćin 1,62 → 1,61 Betfair 63,0%
Remi 6,20 → 6,10 Betfair 16,6%
Gost 4,99 1xBet 20,3%

Povrat na tri oklade: +1,48% cijena kladionice na burzi, nakon provizije.

Dutch Eredivisie ·

PSV Eindhoven – Feyenoord

Ishod Najbolja cijenaKladioničar Dio ukupne uplate
Domaćin 2,10 → 2,08 Betfair 48,8%
Remi 4,40 BetOnline.ag 23,1%
Gost 3,60 Unibet (NL) 28,2%

Povrat na tri oklade: +1,44% cijena kladionice na burzi, nakon provizije.

Ligue 1 - France ·

Angers – Lorient

Ishod Najbolja cijenaKladioničar Dio ukupne uplate
Domaćin 2,86 Pinnacle 35,4%
Remi 3,50 Coolbet 29,0%
Gost 2,85 LeoVegas (SE) 35,6%

Povrat na tri oklade: +1,40%

Ligue 1 - France ·

Paris Saint Germain – Lyon

Ishod Najbolja cijenaKladioničar Dio ukupne uplate
Domaćin 1,43 1xBet 70,8%
Remi 6,10 LeoVegas (SE) 16,6%
Gost 8,20 → 8,06 Betfair 12,6%

Povrat na tri oklade: +1,29% cijena kladionice na burzi, nakon provizije.

Ligue 1 - France ·

Brest – Nice

Ishod Najbolja cijenaKladioničar Dio ukupne uplate
Domaćin 2,31 1xBet 43,8%
Remi 3,75 Coolbet 27,0%
Gost 3,47 BetOnline.ag 29,2%

Povrat na tri oklade: +1,24%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Ishod Najbolja cijenaKladioničar Dio ukupne uplate
Domaćin 1,53 GTbets 66,1%
Remi 4,60 Tipico 22,0%
Gost 8,60 → 8,45 Betfair 12,0%

Povrat na tri oklade: +1,08% cijena kladionice na burzi, nakon provizije.

Svako čitanje utora

UtakmicaPočetak utakmice 1X2Najniža marža
Sabah FK – Borussia Dortmund 10,006,501,331,6%
Fenerbahce – Slavia Praha 1,614,676,001,7%
Manchester City – AEK Athens 1,1312,0029,001,0%
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava 1,1610,0025,001,5%
VfB Stuttgart – Atlético Madrid 3,454,002,161,5%
Paris Saint Germain – Barcelona 2,554,752,521,5%
Napoli – Bodø/Glimt 1,834,214,701,4%
Liverpool – Villarreal 1,554,906,801,5%
Porto – PSV Eindhoven 1,614,806,101,6%
Como – Manchester United 2,383,903,101,6%
Lille – Galatasaray 2,263,843,351,5%
Levante – Athletic Bilbao 3,813,522,241,5%
Bayern Munich – Arsenal 2,144,023,601,5%
Aston Villa – Viking FK 1,267,4014,001,3%
Club Brugge – RC Lens 2,104,203,401,6%
Real Betis – Feyenoord 1,614,925,601,7%
Inter Milan – Shakhtar Donetsk 1,248,3515,001,7%
Sporting Lisbon – LASK 1,258,6013,401,0%
Real Madrid – RB Leipzig 1,297,7511,001,2%
Alanyaspor – Kocaelispor 1,983,524,353,0%
Go Ahead Eagles – SC Telstar 1,614,755,502,0%
VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach 1,436,007,751,5%
Brest – Nice 2,313,753,471,6%
Torino – Monza 2,243,623,641,6%
Ipswich Town – Nottingham Forest 3,203,652,391,7%
Alavés – Málaga 1,843,725,301,5%
Vitória SC – CS Maritimo 1,574,206,604,3%
Eyüpspor – Kasimpasa SK 6,204,191,603,1%
Aston Villa – Manchester City 4,724,501,761,5%
Rayo Vallecano – Elche CF 1,813,944,781,6%
Cagliari – Bologna 3,353,202,551,5%
Como – Sassuolo 1,505,007,101,4%
Gazişehir Gaziantep – Erzurum BB 2,313,253,773,0%
1. FC Köln – FC Schalke 04 2,124,003,701,5%
Augsburg – Union Berlin 1,904,214,201,5%
RB Leipzig – Elversberg 1,435,807,501,5%
FSV Mainz 05 – Werder Bremen 1,804,334,601,4%
SC Paderborn – Hamburger SV 2,363,943,061,6%
Arsenal – Everton 1,435,009,801,5%
Coventry City – Fulham 3,123,702,481,6%

Članci

Svi članci
Tri kupona, tri gubitka: što zapravo znači dionica od 70% Subotnja dva kupona su imala po četiri od pet dobitaka. Nedjeljni je imao tri. Nema ništa od toga što bi se moglo nazvati pehom, i to je istina. Liga prvaka, 20.-21. listopada: gdje se kreću cijene Osamnaest utakmica, pročitanih prije nego što je poznata ijedna postava. Margine su najmanje ovog tjedna, a tri autsajdera su po kvotama iznad fer. Čitanje cijene prije objave vijesti o timu Upravni odbor čita ovotjedne utakmice Lige prvaka i lige nekoliko dana prije nego što se objave postave. Taj razmak između početne cijene i početka utakmice je mjesto gdje se nalazi većina čitljive vrijednosti.

Bonusi

Svi bonusi

Kako se ovo rješava

  1. Cijena od 2,50 podrazumijeva šansu od 1 prema 2,50, što je 40%.
  2. Tri cijene jedne knjige podrazumijevaju više od 100% razlike između njih. Višak je njezina marža.
  3. Uklanjanje vlastite margine svake knjige i usrednjavanje onoga što je preostalo u ostalim knjigama daje poštenu cijenu za rezultat.
  4. Cijena zamjene se obračunava nakon provizije od 2%, jer se toliko isplaćuje.

Razlika iznad fer vrijednosti nije predviđanje: ona govori da je jedna cijena bolja od tržišnog konsenzusa, u prikazanom trenutku. Cijene se mijenjaju unutar nekoliko minuta, ulozi se mogu ograničiti ili odbiti, a fer cijena koju su izračunale kladionice može biti pogrešna.