bahisx

Waar de kansen vandaag verkeerd worden ingeschat

Elke regel vergelijkt de beste aangeboden prijs met de eerlijke prijs die de rest van de markt impliceert. Prijzen fluctueren, dus de prijs en het moment waarop deze werd afgelezen, hebben een voordeel.

Prijzen worden weergegeven op 20.10 06:15 UTC

Coupon van vandaag 20.10

Vijf selecties, gepubliceerd tegen de prijs waarvoor ze werden aangeboden. De uiteindelijke afrekening is vastgelegd in het onderstaande overzicht.

WedstrijdstartWedstrijd ResultaatKans Beste prijsBookmaker
Sabah FK – Borussia Dortmund Borussia Dortmund 74% 1,33 Betfair
Manchester City – AEK Athens Manchester City 88% 1,14 Matchbook
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava AS Roma 83% 1,19 Coolbet
Liverpool – Villarreal Liverpool 62% 1,60 Betfair
Porto – PSV Eindhoven Porto 60% 1,63 1xBet
Gecombineerde prijs 4,71
Alle vijf landen 20,2%
100 retourzendingen 471
Eerlijke prijs 4,95 -4,9%

Dit is geen zekerheid, en niets op deze pagina suggereert dat. Een weddenschap die niet kan verliezen, dekt elke mogelijke uitkomst van ÉÉN wedstrijd; het combineren van vijf wedstrijden doet het tegenovergestelde en vermenigvuldigt het risico. De gecombineerde quotering en de werkelijke kans dat deze uitkomt, staan hierboven vermeld, en de consensuslijn laat zien wat dezelfde vijf wedstrijden zouden opleveren zonder de marge van de bookmaker.

Resultaten van de gepubliceerde selecties

vastgesteld op basis van resultaten sinds 2026-10-14

Enkelvoudige weddenschappen

5/55 geland

-24,47 eenheden, platte palen van 1

-44,5% rendement op omzet

Coupons

0/3 geland

-3,00 eenheden, platte palen van 1

-100,0% rendement op omzet

Eén eenheid per selectie, afgerekend tegen de prijs die op die dag wordt weergegeven. Geen inzetplan, geen selectieve telling: een record dat alleen de winnaars registreert, is geen record.

Prijzen boven de reële waarde

Dutch Eredivisie ·

Sparta Rotterdam – Ajax

Thuis: Sparta Rotterdam

Beste prijs
6,00 Unibet (NL)
Eerlijke prijs
5,22
Verschil met de eerlijke prijs
+15,0%
20 bookmakers
Laagste marge 2,5%

UEFA Champions League ·

Inter Milan – Shakhtar Donetsk

Uit: Shakhtar Donetsk

Beste prijs
15,00 Coolbet
Eerlijke prijs
13,19
Verschil met de eerlijke prijs
+13,8%
22 bookmakers
Laagste marge 1,7%

Serie A - Italy ·

AS Roma – Cagliari

Uit: Cagliari

Beste prijs
10,00 Tipico
Eerlijke prijs
8,79
Verschil met de eerlijke prijs
+13,7%
15 bookmakers
Laagste marge 1,4%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Uit: Parma

Beste prijs
8,60 → 8,45 Betfair wedbeurskoers, na commissie
Eerlijke prijs
7,48
Verschil met de eerlijke prijs
+13,0%
23 bookmakers
Laagste marge 1,7%

Serie A - Italy ·

Venezia – Inter Milan

Thuis: Venezia

Beste prijs
9,00 Tipico
Eerlijke prijs
7,99
Verschil met de eerlijke prijs
+12,7%
14 bookmakers
Laagste marge 1,7%

Primeira Liga - Portugal ·

Gil Vicente – FC Porto

Thuis: Gil Vicente

Beste prijs
8,80 → 8,64 Betfair wedbeurskoers, na commissie
Eerlijke prijs
7,69
Verschil met de eerlijke prijs
+12,3%
19 bookmakers
Laagste marge 5,1%

Bundesliga - Germany ·

VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach

Uit: Borussia Monchengladbach

Beste prijs
7,75 Coolbet
Eerlijke prijs
6,92
Verschil met de eerlijke prijs
+12,0%
23 bookmakers
Laagste marge 1,5%

UEFA Champions League ·

Sporting Lisbon – LASK

Uit: LASK

Beste prijs
13,40 1xBet
Eerlijke prijs
11,99
Verschil met de eerlijke prijs
+11,7%
22 bookmakers
Laagste marge 1,0%

Bundesliga - Germany ·

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt

Uit: Eintracht Frankfurt

Beste prijs
6,75 Coolbet
Eerlijke prijs
6,08
Verschil met de eerlijke prijs
+11,0%
23 bookmakers
Laagste marge 1,7%

La Liga - Spain ·

Real Racing Club de Santander – Real Madrid

Thuis: Real Racing Club de Santander

Beste prijs
9,90 1xBet
Eerlijke prijs
8,94
Verschil met de eerlijke prijs
+10,7%
12 bookmakers
Laagste marge 1,4%

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Gelijkspel

Beste prijs
6,20 → 6,10 Betfair wedbeurskoers, na commissie
Eerlijke prijs
5,52
Verschil met de eerlijke prijs
+10,4%
21 bookmakers
Laagste marge 1,7%

EPL ·

Arsenal – Everton

Uit: Everton

Beste prijs
9,80 → 9,62 Betfair wedbeurskoers, na commissie
Eerlijke prijs
8,78
Verschil met de eerlijke prijs
+9,7%
25 bookmakers
Laagste marge 1,5%

Prijssets die alle mogelijke uitkomsten dekken

La Liga - Spain ·

Barcelona – Real Madrid

Resultaat Beste prijsBookmaker Deel van de totale inzet
Thuis 1,62 → 1,61 Betfair 63,0%
Gelijkspel 6,20 → 6,10 Betfair 16,6%
Uit 4,99 1xBet 20,3%

Rendement op de drie weddenschappen: +1,48% wedbeurskoers, na commissie.

Dutch Eredivisie ·

PSV Eindhoven – Feyenoord

Resultaat Beste prijsBookmaker Deel van de totale inzet
Thuis 2,10 → 2,08 Betfair 48,8%
Gelijkspel 4,40 BetOnline.ag 23,1%
Uit 3,60 Unibet (NL) 28,2%

Rendement op de drie weddenschappen: +1,44% wedbeurskoers, na commissie.

Ligue 1 - France ·

Angers – Lorient

Resultaat Beste prijsBookmaker Deel van de totale inzet
Thuis 2,86 Pinnacle 35,4%
Gelijkspel 3,50 Coolbet 29,0%
Uit 2,85 LeoVegas (SE) 35,6%

Rendement op de drie weddenschappen: +1,40%

Ligue 1 - France ·

Paris Saint Germain – Lyon

Resultaat Beste prijsBookmaker Deel van de totale inzet
Thuis 1,43 1xBet 70,8%
Gelijkspel 6,10 LeoVegas (SE) 16,6%
Uit 8,20 → 8,06 Betfair 12,6%

Rendement op de drie weddenschappen: +1,29% wedbeurskoers, na commissie.

Ligue 1 - France ·

Brest – Nice

Resultaat Beste prijsBookmaker Deel van de totale inzet
Thuis 2,31 1xBet 43,8%
Gelijkspel 3,75 Coolbet 27,0%
Uit 3,47 BetOnline.ag 29,2%

Rendement op de drie weddenschappen: +1,24%

Serie A - Italy ·

Lazio – Parma

Resultaat Beste prijsBookmaker Deel van de totale inzet
Thuis 1,53 GTbets 66,1%
Gelijkspel 4,60 Tipico 22,0%
Uit 8,60 → 8,45 Betfair 12,0%

Rendement op de drie weddenschappen: +1,08% wedbeurskoers, na commissie.

Elke wedstrijdkaart

WedstrijdWedstrijdstart 1X2Laagste marge
Sabah FK – Borussia Dortmund 10,006,501,331,6%
Fenerbahce – Slavia Praha 1,614,676,001,7%
Manchester City – AEK Athens 1,1312,0029,001,0%
AS Roma – ŠK Slovan Bratislava 1,1610,0025,001,5%
VfB Stuttgart – Atlético Madrid 3,454,002,161,5%
Paris Saint Germain – Barcelona 2,554,752,521,5%
Napoli – Bodø/Glimt 1,834,214,701,4%
Liverpool – Villarreal 1,554,906,801,5%
Porto – PSV Eindhoven 1,614,806,101,6%
Como – Manchester United 2,383,903,101,6%
Lille – Galatasaray 2,263,843,351,5%
Levante – Athletic Bilbao 3,813,522,241,5%
Bayern Munich – Arsenal 2,144,023,601,5%
Aston Villa – Viking FK 1,267,4014,001,3%
Club Brugge – RC Lens 2,104,203,401,6%
Real Betis – Feyenoord 1,614,925,601,7%
Inter Milan – Shakhtar Donetsk 1,248,3515,001,7%
Sporting Lisbon – LASK 1,258,6013,401,0%
Real Madrid – RB Leipzig 1,297,7511,001,2%
Alanyaspor – Kocaelispor 1,983,524,353,0%
Go Ahead Eagles – SC Telstar 1,614,755,502,0%
VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach 1,436,007,751,5%
Brest – Nice 2,313,753,471,6%
Torino – Monza 2,243,623,641,6%
Ipswich Town – Nottingham Forest 3,203,652,391,7%
Alavés – Málaga 1,843,725,301,5%
Vitória SC – CS Maritimo 1,574,206,604,3%
Eyüpspor – Kasimpasa SK 6,204,191,603,1%
Aston Villa – Manchester City 4,724,501,761,5%
Rayo Vallecano – Elche CF 1,813,944,781,6%
Cagliari – Bologna 3,353,202,551,5%
Como – Sassuolo 1,505,007,101,4%
Gazişehir Gaziantep – Erzurum BB 2,313,253,773,0%
1. FC Köln – FC Schalke 04 2,124,003,701,5%
Augsburg – Union Berlin 1,904,214,201,5%
RB Leipzig – Elversberg 1,435,807,501,5%
FSV Mainz 05 – Werder Bremen 1,804,334,601,4%
SC Paderborn – Hamburger SV 2,363,943,061,6%
Arsenal – Everton 1,435,009,801,5%
Coventry City – Fulham 3,123,702,481,6%

Artikelen

Alle artikelen
Drie coupons, drie verliezen: wat een 70%-weddenschap nu echt betekent. De twee coupons van zaterdag leverden elk vier van de vijf juiste voorspellingen op. Die van zondag leverden er drie op. Dat is geen toeval, en de statistieken bevestigen dat. Champions League, 20-21 oktober: hoe staan de prijzen ervoor? Achttien wedstrijden, waarvan de voorspellingen al bekend zijn voordat er ook maar één opstelling bekend is. De verschillen zijn kleiner dan deze week, en drie outsiders worden als te hoog ingeschat. Een prijs aflezen voordat het teamnieuws bekend wordt. Het bestuur leest de Champions League- en competitiewedstrijden van deze week al dagen voordat de opstellingen bekend zijn. In die periode tussen de openingskoers en de aftrap zit de meeste waarde die je kunt vinden.

Bonussen

Alle bonussen

Hoe dit wordt uitgewerkt

  1. Een prijs van 2,50 impliceert een kans van 1 op 2,50, oftewel 40%.
  2. De drie prijzen van één boek impliceren een verschil van meer dan 100% tussen die prijzen. Dat verschil is de winstmarge.
  3. Door de eigen marge van elk boek af te trekken en het resterende bedrag van de andere boeken te middelen, verkrijgt men een eerlijke prijs voor het eindresultaat.
  4. De wisselkoers wordt berekend na aftrek van 2% commissie, omdat dat de opbrengst is.

Een verschil boven de reële waarde is geen voorspelling: het geeft aan dat één prijs beter is dan de marktconsensus op het getoonde tijdstip. Prijzen kunnen binnen enkele minuten veranderen, inzetten kunnen worden beperkt of geweigerd, en een reële prijs die door verschillende bookmakers is vastgesteld, kan gezamenlijk onjuist zijn.